Můj příběh

 

Bílé basic triko je základem každého šatníku. Tak to bylo, je a bude. Bílé triko seženete v každém módním řetězci, ale kde sehnat takové, pod kterým nebude prosvítat spodní prádlo? Které nebude mít po několika vyprání křivé švy? A které bude perfektně sedět? Mně se zatím nepodařilo na takový kousek v obchodech narazit a tak jsem se rozhodla vyplnit díru na trhu a sama Vám nabídnout vysoce kvalitní basic trika, která mají styl a skvěle padnou.

Představa byla jasná, ale kde začít? Výběr vhodné látky, střihy, profesionální švadlenky – pod rukama Renaty se postupně zrodilo, PADNE TI TO. Značka s osobitým stylem a individuálním přístupem, která se zaměřuje na dámská basic trika.

  • Pevné elastické látky; je na čase zbavit se vytahaných a nevzhledných basic triček, pod kterými prosvítá prádlo, a po vyprání připomínají spíše stan. Naše basic trika jsou šitá z pevné elastické látky s vyšší gramáží, která zaručuje nejen neprůsvitnost, ale také mnohem delší životnost.
  • Střihy lichotící vaší postavě; každá jsme jiná a každá jsme krásná! Naše vyladěné střihy skvěle podtrhnou vaši dokonalou postavu. Rovný střih je vhodný pro štíhlé laňky nebo k zastrčení do kalhot, áčkový střih pak skvěle PADNE každé ženě „krev a mlíko“, rozšiřuje se v partii boků a tak se nevyhrnuje a skvěle drží i přes kalhoty.
  • Zlaté české ručičky; podporujeme český trh a řemeslnou práci. Spolupracujeme s českými švadlenkami, pro které je práce koníček.

Díky, že jste nedílnou součástí tohoto projektu.

Renata, majitelka Padnetito.cz

 

IMG09379-2